Close

Jen do 8.5.2017 je možné získat on-line kurz za zvýhodněnou cenu 14 700 Kč.

DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS

Vytváříme AOS:
Od myšlenky k automatizovaným profitům

Naučte se vytvářet nepřeoptimalizované systémy
se zaměřením na obchodování portfolií.

Naučte se s Petrem efektivně vytvářet a testovat robustní automatizované strategie. Využijte je pro diverzifikaci svých aktuálních obchodních přístupů, nebo jako výhradní směr burzovního obchodování.

Nový on-line kurz serveru Finančník.cz:

Proč zvolit právě tento kurz vytváření AOS?

Nový on-line kurz je pouze do 8.5.2017 nabízen za zvýhodněnou cenu určenou pravidelným čtenářům Finančník.cz.

Důraz na koncept „Idea first“, kde základem stojí silné obchodované myšlenky. Systémy nejsou připravovány formou hrubého dataminingu vedoucího často k přeoptimalizaci a nerobustním řešením.

Důraz kurzu je kladen na obchodování portfolio systémů a přiměřený risk management. Prezentované techniky jsou vhodné i pro menší účty a obchodování s pomocí akcií a ETFs.

Nezávislost na drahých obchodních softwarech. Petr skládá vývojové řešení ze softwarů poskytujících aktuálně nejlepší poměr cena/výkon/efektivita. Využívána jsou taková řešení, ve kterých lze vývoj systémů plně automatizovat i z pohledu neprogramátora, jakým je Petr.

Kurz ukazuje cesty využívání moderních bezplatných nástrojů typu Python k automatizaci řady procesů spojených s vývojem obchodních systémů. Opět s cílem získání nezávislosti na běžných komerčních řešeních stanovujících mantinely, mezi kterými se trader musí pohybovat.

VIP AOS KOMUNITA

Objednáním on-line kurzu získáte:

Láká vás burzovní obchodování proto, abyste získali více volného času a nezávislosti? Pak jsou to právě automatizované obchodní systémy (AOS), které vám mohou pomoci tuto myšlenku naplnit. Není to přitom nic nereálného. Většina obchodů je dnes realizována nejrůznějšími počítačovými systémy a Petr Vám na kurzu ukáže
i řadu svých vlastních AOS řešení, se kterými na burze obchoduje a ze kterých můžete získat konkrétní inspiraci.

Kurz je ryze praktický. Naučíte se v něm základní principy stavby robustních AOS a inspirovat se můžete
z několika hotových strategií (budou vysvětleny včetně otevřeného kódu). Především bude ale Petr vyučovat, jak se systematickým způsobem dostat k dalším vlastním strategiím, testovat jejich robustnost a postupně je nasazovat do živých trhů.

V rámci on-line kurzu jsou vyučovány:

- Intradenní strategie s menší frekvencí obchodů.

- Swingové strategie využívající statistické výhody z denních grafů.


Diskutovány jsou reverzní a momentum strategie (které se dobře doplňují v rámci portfolií). Strategie jsou vytvářeny
s využitím futures trhů, akcií a ETFs tak, aby je bylo možné obchodovat s různě velkými účty.

 • Profesionálně připravený on-line kurz rozdělený do 26 lekcí.
 • Otevřený Python program FDE pro částečnou automatizaci procesu vytváření AOS.
 • Přístup do uzavřené a aktivní VIP diskuze AOS obchodníků.
 • Při objednání do 8.5.2017 garantujeme časově neomezený přístup k výukovým materiálům.
 • Petrovy otevřené šablony pro vytváření AOS
  v programech Amibroker a Tradestation.

ČASOVĚ NEOMEZENÝ PŘÍSTUP K OBSAHU

OTEVŘENÉ OBCHODNÍ KÓDY

PORTFOLIO SYSTÉM

V KAŽDÉ OBLASTI JE DŮLEŽITÉ HLAVNĚ ZAČÍT. KURZ VÁM POSKYTNE VŠE NEZBYTNÉ PRO SPUŠTĚNÍ PRVNÍCH PLNĚ AUTOMATIZOVANÝCH STRATEGIÍ.

 • Kompletní kód Petrova swingového portfolio obchodního systému.

Nový on-line kurz je pouze do 8.5.2017 nabízen za zvýhodněnou cenu
určenou pravidelným čtenářům Finančník.cz.

Algoritmicky lze trhy obchodovat na levnějších trzích (typu akcie a ETFs) i s malým kapitálem (například 5 000-10 000 USD). Nelze však očekávat, že by se v takovém případě mohl trader s daným přístupem výhradně živit. Průběžným obchodováním strategií i s menším kapitálem lze však získávat zkušenosti a důvěru v dané přístupy a postupně účty navyšovat. Řada obchodníků s menšími účty získává dodatečné prostředky například i tak, že robustní strategie otestované s menším kapitálem celosvětově pronajímá.

Co se ve zkratce v on-line kurzu naučíte?

 • Petrovy kódy s šablonami pro systematický vývoj obchodních systémů v ultrarychlém programu Amibroker. Ten Petr používá také pro jeho výjimečnou možnost jednoduché automatizace.
 • Kódy s šablonami pro vývoj obchodních systémů v programu TradeStation určený obchodníkům, kteří chtějí pracovat výhradně s tímto programem.
 • Kódy několika konkrétních ukázkových obchodních systémů.
 • Otevřený Python skript FDE pro částečnou automatizaci procesu vytváření AOS.

Kurz je rozdělen do devíti výukových bloků:

Kurz byl vytvářen zejména s ohledem na obchodníky, kteří s algoritmickým obchodováním začínají a nemají s ním dosud žádné zkušenosti. Pro absolvování kurzu je dobré rozumět obecným základům obchodování v rozsahu bezplatného komoditního manuálu. Kurz je vhodný i pro diskreční obchodníky, kteří hledají způsoby, jak se v rámci obchodování diverzifikovat.


Reference z živých termínů tohoto kurzu dokládají, že i zkušení algoritmičtí obchodníci mohou v kurzu získat inspiraci, jak věci „dělat jinak“, musí se ale připravit na to, že v prvních lekcích kurzu jsou prezentovány i základy algoritmického obchodování.

Jak on-line výuka vypadá?

Pro koho je on-line kurz určen?

Cílem on-line kurzu je předat know-how jak s levným softwarem (TradeStation nebo Amibroker) začít konkrétně vytvářet obchodovatelné obchodní strategie. Ty následně vyhodnocovat a postupně začít nasazovat do vlastních portfolií.


Při vytváření systémů budete moci vycházet z mnoha konkrétních ukázek a kódů, které jsou v kurzu prezentovány (ve formátu pro TradeStation nebo Amibroker) a dostupné v otevřené podobě pro vaše vlastní další využití.


Na kurzu mj. získáte také:

Je třeba znalost programování?

Jaká je konkrétní struktura kurzu?

S využitím prezentovaného know-how a poskytnutých hotových skriptů je možné začít vytvářet obchodní systémy bez znalostí programování. Pro další rozvoj předaných myšlenek je vhodné ovládnout základy skriptovacích jazyků používaných programů (například TradeStation nebo Amibroker). V této oblasti můžete využít třeba on-line kurz Základů práce s Amibroker, který vám potřebné znalosti poskytne.

 1. Základní aspekty profitabilního algoritmického obchodování.
 2. Výběr softwaru včetně tipů na kompletní automatizaci nejen procesu obchodování, ale i vývoje strategií, kterému se Petr intenzivně věnuje.
 3. Získávání základních myšlenek a hypotéz pro stavbu algoritmických systémů.
 4. Vytváření „Idea first" systému.
 5. Specifika trhů pro algoritmické obchodování a jejich využití pro různě velké obchodní účty – futures, akcie, ETFs. 
 6. Využívání systematického frameworku pro vytváření a testování obchodních systémů.
 7. Stejné workflow, jiný typ vstupů (breakout vstupy vs. momentum vstupy).
 8. Popis nejčastěji používaných obchodovatelných kontextů.
 9. Swingové obchodování portfolií - APS systém.

Software používaný v on-line kurzu

Know-how vyučované v kurzu je možné využít s řadou běžně dostupných softwarů (včetně bezplatného programu NinjaTrader, se kterým však Petr nemá v této oblasti žádné zkušenosti). V kurzu je pro výuku používán program TradeStation (zdarma poskytován aktivně obchodujícím klientům brokera TradeStation) a Amibroker (kvůli jeho rychlosti a ohromným možnostem automatizace). Základní vývojové skripty jsou poskytovány jak pro TradeStation, tak Amibroker.

Výuka kurzu je rozdělena do 26 předpřipravených lekcí dostupných jako předpřipravená videa. Délka jednotlivých lekcí je maximálně cca 30 minut, aby bylo možné látku rozumně vstřebat. Všechny kódy jsou pod videy k dispozici v textové podobě. Ke kurzu je připojená uzavřená diskuze, ve které je možné následně diskutovat a rozvíjet know-how prezentované v kurzu.


K jednotlivým lekcím se lze opakovaně vracet, vše je připraveno v moderním a přehledném designu:

Jak velký účet je třeba pro algoritmické obchodování?

Máte ke kurzu dotazy? Neváhejte nám napsat na kurzy@financnik.cz.

Co o kurzu říkají účastníci prezenčních běhů pořádaných začátkem 2017, které měly stejný obsah?

Velmi kondenzovaný kurz s vysokou informační hodnotou. Během jednoho dne je možné získat inspiraci, podněty a praktické informace které vás navedou ke konstrukci robustních AOS. Předpokládá se že danou látku uchopíte dál sami (ale tak je to v tradingu vždy). Tenhle kurz vám dá vysokou startovní rychlost a motivaci.  23.2.2017, kkodl

Velmi konsistentní kurs, presentované postupy ideální k rychlému nasazení bez psychologické zátěže. 23.2.2017, lenochod

Petrove kurzy jsou pro mně vždy prvotřídní zárukou kvality. A i tento kurz je toho důkazem. 
23.2.2017, Petronelo

V AOS jsem začátečník a kurz mi ukázal cestu, kudy se mohu ubírat. Dostali jsme spoustu informací se zcela praktickým využitím. PS: Předem jsem si otevřela účet u Tradestation, ale pro plné využití know-how z kurzu je podle mě potřeba začít používat Amibroker. 24.2.2017, IvaJ

S tímto živým kurzem jsem byl spokojený. Jsou zde informace od počáteční myšlenky až po vytvoření funkčního systému. Problém možná budu mít s praktickou aplikací tohoto všeho. Proto, je také dobré, že Petr v diskuzi uveřejnil i video návody na zřejmě nejvíce problematické části. Obecně v diskuzi je spousta cenných informací. Dále je velice pozitivní, že součástí kurzu je předání funkčních systémů a dalších praktických pomůcek, takže účastník kurzu má hodně věcí do začátku, od kterých se může odrazit. To, že za mě bude obchodovat počítač je určitě směr, kterým se chci zabývat. 19.3.2017, Martin / Pindrák

 Kurz více než skvěle splnil moje očekávání. Nad rámec kurzu Petr poskytoval o všech přestávkách cenné rady. Prostředí klidné s výborným zázemím. Jednoznačně doporučuji. 27.2.2017, svoboda

Kurz podal komplexný pohľad a postup na vytváranie automatických obchodných systémov, dal mi jasné a presné systematické návody vytvárania systému, podporené konkrétnymi príkladmi z praxe samotného autora. Kurz predčil moje očakávania. 13.3.2017, Vojtech

Chtěl bych touto cestou poděkovat Petrovi za perfektní projev a hodně zajímaví kurz.myslím,že jste Nám nabídl kvalitní Know-How a už je jenom na Nás jak s tím každý naložíme.Já osobně se AOS věnuji pár měsíců a vím,že je přede mnou ještě dlouhá doba.A proto jsem rád za Váš kurz..Děkuji.. 13.3.2017, Libor

Kurz se mi velmi líbil,byl velmi dobře strukturovaný a pojatý,všechny části do sebe pěkně zapadaly. Určitě motivující k další práci. Děkuji Petrovi a přeji hodně úspěchů.15.3.2017, Pavel

Z kurzu jsem si chtěl především odnést představu, jakým způsobem se zorientovat a najít směr v labyrintu informací a možností vedoucích k tvorbě a praktickému využití AOS. To se mi beze zbytku splnilo především díky jasnému a srozumitelnému výkladu. 16.3.2017, Zdeněk Pánek

pouze do 8.5.2017 za zaváděcí cenu 14 700 Kč (včetně DPH).

Kompletní swingový obchodní systém.

Získejte přístup k Petrovu AOS kurzu

26 lekcí výuky stavby algoritmických systémů
s časově neomezeným přístupem.

Otevřené kódy pro vytváření strategií.

(c) Centrum finančního vzdělávání, s.r.o.